Brand: Timepass
Product Code: 16281
Availability: 9
Rs 240 Rs 250
Ex Tax: Rs 240
Saamnaa October 2017 (Childhood Special)
Editor: Saroj Bal and Published by Timepass, Bhubaneswar
Pages: 568 (Including all free gifts)

Free Gifts with the Magazine: 
1. Telephone & Email Directory of 1500+ Odia Authors and Magaizine Editors (Worth Rs.50)
2. Timepass Colour Wall Calendar (Worth Rs.30)
3. Timepass Discount Voucher (30% on Timepass Books)
4. Saamnaa Priya Pathak Mystery Gift (A Form attached in the magazine)

Authors in this Issue: ଫକୀରମୋହନ ସେନାପତି, ଗୋଦାବରୀଶ ମିଶ୍ର, କାଳୀଚରଣ ପଟ୍ଟନାୟକ, କାଳିନ୍ଦୀ ଚରଣ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ରାଉତରାୟ, ଗୋପୀନାଥ ମହାନ୍ତି, ଫତୁରାନନ୍ଦ, ସୁରେନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି, କିଶୋରୀ ଚରଣ ଦାସ, ଗୋବିନ୍ଦ ଦାସ, କୃଷ୍ଣଚରଣ ବେହେରା, ମନୋଜ ଦାସ, ଅସୀମ ବସୁ, ଅକ୍ଷୟ ମହାନ୍ତି, ବରେନ୍ଦ୍ର କୃଷ୍ଣ ଧଳ, ଗଣେଶ୍ୱର ମିଶ୍ର, ସ୍ୱରାଜ ମିଶ୍ର, ପରଂବ୍ରହ୍ମ ତ୍ରିପାଠୀ, ଅଧ୍ୟାପକ ବିଶ୍ୱରଞ୍ଜନ, ସୁମନ ଦାଶ, ଗନ୍ତାୟତ ଶିବପ୍ରସାଦ, ପୀତବାସ ରାଉତରାୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରସାଦ ଦାସ, ରାଜେଂଦ୍ର କିଶୋର ପଂଡା, ସରୋଜ ରଂଜନ ମହାନ୍ତି, ହରପ୍ରସାଦ ପରିଛା ପଟନାୟକ, ଅମରେନ୍ଦ୍ର ଖଟୁଆ, ବିପିନ ନାୟକ, ସଂଗ୍ରାମ ଜେନା, ପ୍ରଦୀପ ବିଶ୍ୱାଳ, ବିମଳ ଜେନା, ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ମହାଂତି, ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ଶତପଥୀ, ଅଶୋକ କୁମାର ସିଂହ, ରକ୍ଷକ ନାୟକ, ସୌଭାଗ୍ୟବନ୍ତ ମହାରଣା, ସୁନୀଲ୍ କୁମାର ପୃଷ୍ଟି, ରାଜକିଶୋର ଦାସ, ମୋହିତ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ଅତୁଲ ବଳ, ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ, କମଳ କୁମାର ମହାନ୍ତି, ଜୟନ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ଶାନ୍ତନୁ କୁମାର ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ବୀଣାପାଣି ମହାନ୍ତି, ସୀତାକାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ବିଭୂତି ପଟ୍ଟନାୟକ, ନିତ୍ୟାନନ୍ଦ ଶତପଥୀ, ସୌଭାଗ୍ୟକୁମାର ମିଶ୍ର, ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମହାନ୍ତି, ପ୍ରତିଭା ରାୟ, ହରପ୍ରସାଦ ଦାସ, ରାମଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା, ଆଶୁତୋଷ ପରିଡ଼ା, ଦେବଦାସ ଛୋଟରାୟ, ତରୁଣକାନ୍ତି ମିଶ୍ର, କମଳାକାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ଅପର୍ଣ୍ଣା ମହାନ୍ତି, ଦାଶ ବେନହୁର, ସଂଘମିତ୍ରା ମିଶ୍ର, ହୃଷୀକେଶ ମଲ୍ଲିକ, ଅମରେନ୍ଦ୍ର ଖଟୁଆ, ଦୁର୍ଗାପ୍ରସାଦ ପଣ୍ଡା, ପବିତ୍ର ମୋହନ ଦାଶ, ସଂଜିତ୍ କୁମାର ବଳ, ସିତାଂଶୁ ଲେଙ୍କା, ମନୋଜ ମେହେର, ଅଖିଳ ନାୟକ, ସୁରେଶ ନାୟକ, କିଶୋର ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ବିଭୂତି ଖୁଣ୍ଟିଆ, ସରୋଜ, କେ. ଶ୍ୟାମବାବୁ ଦୋରା, ପବିତ୍ର ମୋହନ କର, ଦେବେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ବାଉରୀ, ସଂଜୟ କୁମାର ମିଶ୍ର, ଲେନିନ୍‍ କୁମାର, ଅମିୟ ରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ର, ଅୟସ୍କାନ୍ତ, ସୁଦର୍ଶନ ଦାସ, ପ୍ରଜ୍ଞାଶ୍ରୀ ରଥ, ଆଦିତେଶ୍ୱର ମିଶ୍ର, ବିଚିତ୍ର ବିଶ୍ୱାଳ, ସୂର୍ଯ୍ୟସ୍ନାତ ତ୍ରିପାଠୀ, ରଶ୍ମିରେଖା ତ୍ରିପାଠୀ, ହିମାଂଶୁ ମହାପାତ୍ର, ଜୟନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ, ନୀଳିମା ନିବେଦିତା, ସଂଘମିତ୍ରା ରାଏଗୁରୁ, ଅମରେନ୍ଦ୍ର ମାଧବ ଦାଶ, ପବିତ୍ର କୁମାର ଗୌଡ଼, ଆଶିଷ କୁମାର ମିଶ୍ର, ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ବିଶ୍ୱାଳ, ଲିପିରେଖା ମହାପାତ୍ର, ପ୍ରୀତିପଦ୍ମା ପଣ୍ଡା, ସଂଘମିତ୍ରା ରଥ, ଅନୀଲ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ସ୍ୱରୂପା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ସାମନ୍ତ, ଲିପିକା ମହାପାତ୍ର, ସନ୍ଦୀପ ମହାପାତ୍ର, ରଂଜନ କୁମାର ପାତ୍ର, ଲିଜାଲିନ୍‍ ବିଶ୍ୱାଳ, ସୁକାନ୍ତ କୁମାର, ବିଶ୍ୱନାଥ ସାହୁ, ସୁବ୍ରତ କୁମାର ଦାସ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଶେଖର ବିଷୋୟୀ, ସତ୍ୟଶ୍ରୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଶେଖର ବିଷୋୟୀ, ଦେବାଶିଷ ପାତ୍ର, ସୁବ୍ରତ କୁମାର ଦାସ, ପଞ୍ଚାନନ ଭୋଇ, ସୌମ୍ୟରଂଜନ ବିଶ୍ୱାଳ, ଶୁଭଶ୍ରୀ ଶୁଭସ୍ମିତା ମିଶ୍ର, ସୁଜିତ କୁମାର ଶତପଥୀ, ଶ୍ୟାମାପ୍ରସାଦ ଚୌଧୁରୀ, ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର, ଜ୍ୟୋତି ନନ୍ଦ, ମନୋଜ କୁମାର ପଂଡା, ରଜନୀକାନ୍ତ ମହାନ୍ତି, ଗିରି ଦଣ୍ଡସେନା, ବନଜ ଦେବୀ, ସରୋଜିନୀ ସାହୁ, ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାୟକ, ଗାୟତ୍ରୀ ସରାଫ୍‍, ମାନସୀ ଦାସ, ପ୍ରବୀଣା ମହାନ୍ତି, ଜୟନ୍ତୀ ରଥ, କମଳା ଶତପଥୀ, କବିତା ବାରିକ, ଗୋଲାପମଂଜରୀ କର, ସୁଷମା ମିଶ୍ର, ସୁସ୍ମିତା ରଥ, ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚାନ୍ଦ୍, ସ୍ୱାଗତିକା ସ୍ୱାଇଁ, ଈପ୍‍ସିତା ମିଶ୍ର, ପ୍ରଜ୍ଞା ପ୍ରବର୍ତ୍ତିକା ଦାଶ, ଭୀମ ପୃଷ୍ଟି, ଆର୍ଯ୍ୟ ଯଜ୍ଞଦତ୍ତ, ମୃଣାଳ, କଇଳାଶ ପଟ୍ଟନାୟକ, ସତ୍ୟପ୍ରିୟ ମହାଳିକ, ଅନୀଲ କୁମାର ପାଢ଼ୀ, ପ୍ରକାଶ କୁମାର ପରିଡ଼ା, ପବିତ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ନିବାରଣ ଜେନା, ଗଂଗାଧର ବିଶ୍ୱାଳ, ତରୁଣ କୁମାର ସାହୁ, ତପନ ମହାପାତ୍ର, ଅରବିନ୍ଦ ଦାସ, ଦେବବ୍ରତ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ସୁ୍କାନ୍ତ ସାହୁ, ପ୍ରଦୀପ ନାୟକ, ବିରଜା ରାଉତରାୟ, ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଜେନା, ସୌରଭ ରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ର, ରଜତ ରଶ୍ମି ସ୍ୱାଇଁ, ପଦ୍ମଜ ପାଳ, ଗୌରହରି ଦାସ, ଅଜୟ ସ୍ୱାଇଁ, ମମତା ଦାଶ, ପ୍ରତିଭା ଶତପଥୀ, ଗିରିବାଳା ମହାନ୍ତି, ପ୍ରବାସିନୀ ମହାକୁଡ଼, ସୁଚେତା ମିଶ୍ର, ଶୁଭଶ୍ରୀ ଲେଙ୍କା, ମମତାମୟୀ ଚୌଧୁରୀ, ପ୍ରୀତିଧାରା ସାମଲ, ସ୍ୱପ୍ନା ମିଶ୍ର, ଶର୍ମିଷ୍ଠା ସାହୁ, ଜୟଂତିକା, ଅଙ୍ଗୁରବାଳା ପରିଡ଼ା, ଏଲି ମହାନ୍ତି, ମମତା ପଟ୍ଟନାୟକ, ମାଧୁରୀ ପଣ୍ଡା, ରଂଜିତା ପଣ୍ଡା, ଲିଜାଲିନ୍ ବିଶ୍ୱାଳ, ରତ୍ନମାଳା ସ୍ୱାଇଁ, ଗାୟତ୍ରୀବାଳା ପଣ୍ଡା, ନର୍ମଦା ସାହୁ, କୁମୁଦିନୀ ଜୀ, କୃଷ୍ଣ କୁମାର ମହାନ୍ତି, ଶକ୍ତି ମହାନ୍ତି, ମୌସୁମୀ ଦାସ, ବାଦଲ ମହାନ୍ତି, ମାନିନୀ ମିଶ୍ର, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ହୋତା, ବସନ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ବନ୍ଦନା ମିଶ୍ର, ତ୍ରିନାଥ ସିଂହ, ମାନମୟୀ ରଥ, ସୁମିତା କୁମାରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ, ମହେଶ୍ୱର ପାଢ଼ୀ, ଜ୍ୟୋତ୍ସ୍ନା ତ୍ରିପାଠୀ, ଆକାଶ କୁମାର ଭୋଳ, ଲିପିକା ଦାସ, ଗଙ୍ଗାଧର ମିଶ୍ର, ପ୍ରଶାନ୍ତ ଭୂୟାଁ, ସୁମିତ୍ରା ମିଶ୍ର, ସୁମିତ ପଣ୍ଡା, ସତ୍ୟନାରାୟଣ ଗନ୍ତାୟତ, ବେଦ ପ୍ରକାଶ ନାୟକ, ପବିତ୍ର ବ୍ରହ୍ମପୁତ୍ର ନାୟକ, କ୍ଷୀରୋଦ ବିହାରୀ ବିଶ୍ୱାଳ, ଲାବଣ୍ୟ ନାୟକ, ପୁଷ୍ପାଞ୍ଜଳି କର, ଦେବଦତ୍ତ ପତି, ବିଶ୍ୱଭାରତୀ ଦାଶ, କେଦାର ମିଶ୍ର, ଶୁଭଶ୍ରୀ ଶୁଭସ୍ମିତା ମିଶ୍ର, ରଂଜିତା ପଣ୍ଡା, ସୁଧୀର କୁମାର ଧଙ୍ଗଡ଼ାମାଝୀ, ଜୟଦ୍ରଥ ସୁନା, ଲିପ୍ସା ପଟେଲ, ଆନ୍ପା ମାର୍ଣ୍ଡି, ଭଗବାନ ସାହୁ, ସୁନନ୍ଦା ବି ମହାପାତ୍ର, ମୁକୁଲ୍ ମିଶ୍ର, ସୌମ୍ୟଶ୍ରୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ଚମକ ଚାନ୍ଦିନୀ ଦାଶ, ଆର୍ଯ୍ୟକୁମାର ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ, ଡ. ସୁଶୀଳ କୁମାର ବାଗ୍, ତାପସ ରାଉତ, ଦେବପ୍ରିୟ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ ଚକ୍ର, ଦୁଃଶାସନ ବାରିକ୍, ରମାକାନ୍ତ ଗୋଛାୟତ, ସୁଚରିତା ବେହେରା, ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ଚିରଞ୍ଜିତ, ଯୋଗେଶ୍ୱର ପଣ୍ଡା |

Write a review

Your Name:


Your Review: Note: HTML is not translated!

Rating: Bad           Good

Enter the code in the box below: